Zrób to sam: 5 sztuczek z ziołem, które poprawią jakość palenia

News

Dzięki tym sztuczkom już nigdy nie stracisz swojej zapalniczki.

Jasne, jesteś na haju, ale czy jesteś tak na haju, jak mógłbyś być? Czy znasz wszystkie ziołowe sztuczki? Miłośnicy trawki na całym świecie dzielą się swoimi wskazówkami od czasu pierwszego puffa i przejścia. I każdy ma swoje własne. Hej, nawet jeśli te wskazówki nie wszystkie działają, będziesz na haju próbując ich.

5 trików na zioło, które pomogą ci w paleniu

1. Magnes na bonga

via I Love Weed

Dzięki tej sztuczce już nigdy nie zgubisz swojego bicka. Koniec z kłótniami o to, kto ukradł zapalniczkę lub gdzie ona trafiła. Wszystko, co musisz zrobić, to przyczepić magnes do bonga i w ten sposób twoja zapalniczka będzie miała swoje miejsce!

2. Pop Rocks

Cóż, jest to dość oczywiste. Bonga są używane od lat do różnych rzeczy. Tequila, wódka, zwykła woda, a teraz pop rocks. Kiedy jesteś na dobrym haju, zrób sobie imprezę z pop rockami. Wsyp je do swojego bonga wypełnionego wodą i zacznij słuchać.

3. Grind It Up

via HERB

Jeśli nie masz pod ręką młynka, wrzuć grosik do pustej butelki po tabletkach. Teraz, zacznij potrząsać. To rozbije twoją marihuanę.

Ponadto, wrzucając monetę do młynka i potrząsając nim, moneta będzie się przesuwać po sitku i przepychać przez nie więcej kryształków kiefu. Im większa moneta, tym lepiej. Więcej kiefu, więcej haju!

4. Planowanie posiłków

via Green Rush Daily

Zaplanuj swoje palenie w czasie posiłków. Dla niektórych używanie marihuany jest kluczem do wywołania apetytu, więc upewnij się, że palisz 30 minut lub więcej przed posiłkiem. Z drugiej strony, zioło jest znane z tego, że może powodować poważne zachcianki. Więc najpierw jedz, a potem pal. Możesz być zbyt najedzony, aby nawet pomyśleć o przekąskach.

5. Filtr DIY

Wiesz, jak każdy wydaje się dostać ci kartki na urodziny. Zwłaszcza, gdy Ty i Twoi przyjaciele jesteście spłukani i wciąż spłacacie kredyty studenckie. Nikt tak naprawdę nigdy nie używa lub ponownie używa karty. Przeważnie zostawiasz ją na półce na tydzień, czytasz kilka razy, żeby się uśmiechnąć, a potem wyrzucasz. Ale teraz stara karta urodzinowa może stać się filtrem. Po co ją wyrzucać, skoro i tak użyjesz jej do swojego połączenia. Nie musisz już rozrywać swoich zig zagów tylko po to, żeby zrobić jeden.

0 0 głosowanie Artykuł Ocena