Zaginiony pracownik farmy marihuany pojawia się w "The Bachelor

News

Zaginiona pracownica farmy marihuany pojawia się w "The Bachelor". Jej matka zgłosiła jej zaginięcie po tygodniu braku kontaktu.

Więc, zaginiona pracownica farmy marihuany pojawiła się w tym sezonie "Kawalera". Jest to jedna z dziwniejszych historii, ale bardzo prawdziwa. Matka zgłosiła zaginięcie swojej córki, jednak nie wiedziała, że może po prostu przełączyć telewizor i znaleźć ją w następnym odcinku bardzo popularnego programu.

Rebekah Martinez

Rebekah Martinez, po lewej, została zgłoszona jako zaginiona w Północnej Kalifornii, ale była prominentną uczestniczką serii ABC "The Bachelor." via NY Times

W listopadzie 2017 roku zaginęła 22-letnia kobieta o imieniu Rebekah Martinez. Według różnych źródeł, w tym biura informacyjnego Humboldt County, Samanthy Karges, jej matka zgłosiła to o 1:06 nad ranem 18 listopada 2017 roku. Było to po tym, jak nie było z nią kontaktu przez tydzień.

Martinez rzekomo powiedziała matce, że wyjeżdża do pracy na farmie marihuany w Humboldt County i że zobaczy ją za "siedem do ośmiu dni".

Jednak 12 grudnia 2017 r. śledczy zapytali matkę Martinez, czy nawiązała kontakt z córką. Powiedziała, że w tym samym dniu, w którym złożono raport. Dodatkowo, Martinez była najwyraźniej aktywna na mediach społecznościowych w czasie, kiedy miała zaginąć. Mimo to, policja nie mogła się z nią skontaktować.

The North Coast Journal zamieścił zdjęcie Martinez i raport o zaginięciu na jednym ze swoich kont w mediach społecznościowych. Zwolennik Dziennika rozpoznał Martinez z Instagrama. Ostatecznie policja była w stanie nawiązać kontakt z Martinez i zdjęła ją z listy osób zaginionych.

Jednak Martinez wcale nie była zaginiona. Kręciła popularny reality show romansowy "The Bachelor".

Zaginiona pracownica farmy marihuany pojawia się w 'The Bachelor'

Rebekah Martinez opublikowała post na swoim Instagramie 17 września informując swoich zwolenników, że będzie nieosiągalna przez telefon przez kilka tygodni. Po tym wszystkim, nie można mieć dostępu do tych rzeczy podczas filmowania większości reality show. Podniosła swoją obecność w mediach społecznościowych ponownie 23 listopada.

Po tym, jak Martinez został usunięty z listy osób zaginionych i różne media zaczęły o tym informować, opublikowała tweeta, który sugerował, że jej matka w rzeczywistości wiedziała, co robi:

MOM. ile razy mam ci powtarzać, że nie mam zasięgu w The Bachelor? https://t.co/iYnxQCIZBt

- bekah martinez ♡ (@whats_ur_sign_) February 2, 2018

Martinez zatweetowała również żart na temat tego, że policja użyła niepochlebnego zdjęcia jej osoby w raporcie o zaginięciu. Może to wynikać z jej związku z rynkiem marihuany. Ale żeby być sprawiedliwym, cała ta sytuacja była skandaliczna.

0 0 głosowanie Artykuł Ocena