Współpraca Supreme Cannabis z Wiz Khalifa's KKE Premium Cannabis Oil sprawi, że beat będzie spadał.

News

Supreme Cannabis i Khalifa Kush Enterprises Canada (pomysłodawca multi-platynowego, nominowanego do nagrody Grammy i Złotego Globu artysty Wiz Khalifa) ogłosiły dziś swoje ekscytujące partnerstwo, zapowiadając jednocześnie wprowadzenie na rynek olejku KKE, pierwszego produktu wydanego pod marką KKE. Współpraca ta pogłębia mariaż muzyki i marihuany, czyli pary, która od pokoleń wspólnie tworzy hity - tym razem nie w studiu nagraniowym, ale na arenie konopi indyjskich przeznaczonych do konsumpcji.

KKE Oil Khalifa's - jeden z prekursorów oferujących w Kanadzie oleje z konopi o wysokiej potencji THC do celów rekreacyjnych - stara się zapewnić haj z precyzyjnym dozowaniem, którego konsumenci oczekują od olejów premium. Aby to osiągnąć, KKE pozyskała i wybrała odmianę Sensi Star od 7ACRES, spółki zależnej Supreme Cannabis, która jest w całości jej własnością.

"Jesteśmy głęboko przekonani, że wysokiej jakości wkład wspiera wysokiej jakości rezultaty, a KKE Oil jest ucieleśnieniem tego przekonania. Jesteśmy podekscytowani, że wraz z Wiz Khalifą i zespołem KKE wprowadzamy na rynek jeden z pierwszych olejów z marihuany przeznaczonych do celów rekreacyjnych w Kanadzie. Oleje KKE są łatwe w użyciu, skuteczne i zapewniają aromatyczny profil terpenowy, z którego słynie Sensi Star firmy 7ACRES. Nie możemy się doczekać, kiedy jeszcze w tym roku wprowadzimy na rynek pełną gamę produktów KKE, w tym olejek KKE Jean Guy" - powiedział John Fowler, prezes i założyciel Supreme Cannabis.

Kanadyjscy koneserzy marihuany będą pierwszymi, którzy będą mogli zapoznać się z produktami marki KKE poza Stanami Zjednoczonymi. Ontario i Kolumbia Brytyjska będą pierwszymi prowincjami, które wprowadzą na rynek KKE Oil, a jego dostępność spodziewana jest pod koniec tygodnia, po czym w lipcu pojawi się on w Albercie. We wszystkich pozostałych prowincjach Kanady oleje KKE będą wydawane przez cały rok.

"Jestem podekscytowany faktem, że możemy dostarczyć nasze pierwsze produkty do Kanady i wprowadzić na rynek oleje KKE. Są one niesamowitym produktem o wysokiej zawartości THC, który wszyscy pokochają", powiedział Wiz Khalifa, dyrektor KKE. "Jest to legendarny moment, po którym w ciągu najbliższego roku KKE wraz z Supreme Cannabis wypuści na rynek wiele innych zmieniających świat produktów.

Fuzja muzyki i marihuany tańczy z dynamicznym i hipnotyzującym zapałem, a marka Supreme Cannabis związana z tak znanym i szanowanym artystą jak Wiz Khalifa ma szansę jeszcze bardziej rozszerzyć swoje wpływy. Związek ten można uznać za duet godny nagrody, a kanadyjskie wydawnictwo KKE Oil posłuży jako debiutancki singiel do tego, co powinno okazać się przełomowe, ciężka lista utworów, podczas gdy konsumenci będą mogli doświadczyć tego, co nadejdzie po połączeniu tych tytanów.

0 0 głosowanie Artykuł Ocena