Przegląd przenośnych Vaporizer Pen z Theresą Longo i Gold Therapy

News

Solidny przenośny vaporizer pen zaprojektowany z myślą o tokes-on-the-go.

Jest kilka rzeczy, których zawsze potrzebujesz od przenośnego pióra vaporizera. Styl, wydajność, poręczność są na szczycie listy. Ale jeśli szukasz czegoś, co podniesie rangę twoich akcesoriów do palenia marihuany.

Idealny dla silnego i satysfakcjonującego haju, który jest dyskretny i łatwy w użyciu.

Z legalizacją na horyzoncie, dyskretne opcje palenia mogą wydawać się umierającym trendem. Ale faktem jest, że nie chodzi tylko o kompaktową opcję "toke on the go", którą zapewnia The Gold Therapy Vape Pen. Jako przenośny vaporizer pen, jest on idealny dla tych, którzy chcą czegoś nieco mocniejszego niż przeciętnie.

Jest to mocniejsze niż palenie jointa i nie będzie tak "rozpalone" jak dab. Przekonany? Zapytaj Theresę Longo.

Gold Therapy Portable Vaporizer Pen z Theresą Longo

Dzięki baterii wielokrotnego ładowania i 2 wymiennym bateriom, najprawdopodobniej nigdy Ci się nie skończy! Tak długo, jak jesteś przygotowany z olejkami, na które masz największą ochotę, jesteś gotowy do działania. Gold Therapy Pen jest popularny zarówno wśród przeciętnych palaczy, jak i koneserów.

Dzięki łatwym w użyciu wkładom, możesz po prostu przekręcać i wyłączać, aby przełączać się między potrzebami na dzień i na noc. Dodatkowo, wkłady są wodoodporne i dyskretne.

Ponadto, ten przenośny vaporizer pen jest wyjątkowy ze względu na pożądany poziom THC do 500mg na. Podczas gdy palenie całej kasety nie jest zalecane w ciągu jednego dnia, produkt ten może trwać do miesiąca, zapewniając bardzo miły haj głowy.

Efekty działania przenośnego Vaporizer Pen

Jak pokazała Theresa Longo, efekty działania pióra mogą być zoptymalizowane poprzez kontrolę ustawienia przysłony pióra. Większy otwór będzie aktywnie wprowadzał THC do organizmu.

Jako aktorka i modelka, Longo może teraz używać swojego długopisu gdziekolwiek się wybiera, czy to do sklepu spożywczego czy na czerwony dywan!

Wielu użytkowników chwali to przenośne pióro vaporizer za jego wyborny smak i węzły. Te pakiety smakowe to 100mg terpenów, które są zawarte w każdym wkładzie i zapewniają smak. Dodatkowo, możliwość zmiany przepływu olejku pozwala na wzmocnienie go do upodobań użytkownika.

Dzięki smacznemu, ostremu i ciężkiemu dymowi, zaciąganie się vape'em będzie zarówno satysfakcjonujące, jak i smakowe.

Specyfikacja techniczna

Ten przenośny vaporizer pen jest zgłoszonym do opatentowania projektem stworzonym z myślą o kanadyjskich użytkownikach. Dostępny w obu formacjach The Wasp i The Hornet. Pióro jest oddzielone od nabojów, co jest miłym akcentem dla użytkowników waporyzatorów. W rzeczywistości, posiadanie przenośnych i ładowalnych części jest tym, co czyni to tak miłym.

"Innowacja spotyka się z luksusem", jak mówi Gold Therapy.

Specyfikacja zbiornika

Pojemność: 0,6 mWymiary
: 11,3 mm (długość) x 11,2 mm (średnica)
Przepływ powietrza: 4 x Bottom AirflowCoil
Skład:


100% Ceramic

Specyfikacja baterii

Pojemność: 350mAh Li-IonRozmiar
:

84,6 mm (długość) x 11,2 mm (średnica)
Czas ładowania:

~1,5 godziny/200 zaciągnięć

Co jest w pudełku?

  • 2x ładowalne baterie przenośne Vaporizer Pen
  • 1x przenośna ładowarka USB
  • Instrukcja obsługi

Olejek Vape - wybierz ten, który lubisz

przez Gold Therapy

Seria Hive składa się zarówno z Osy, jak i Szerszenia. Miło jest mieć przenośny, jednorazowy wkład, ale oznacza to również większe wydatki.

Z drugiej strony, The Wasp i The Hornet mogą być sparowane z Gold Therapy vape wraz z wkładami innych marek. Niemniej jednak, ten przenośny vaporizer pen pochodzi z ceramicznym elementem grzewczym, który pomaga w kontroli ciepła i upewnij się, aby pakować punch. Jeśli masz grube koncentraty, akumulator zawiera nawet funkcję wstępnego podgrzewania.

Mimo niewielkich rozmiarów, zbiorniki zostały zaprojektowane tak, by były szczelne i wodoodporne, a w razie potrzeby można je było dokupić osobno.

Gold Therapy przenośny vaporizer pen będzie tworzyć dużą ilość pary i dymu, co czyni go wartym tego, aby go najmniej spróbować.

Jak używać Gold Therapy Vape

  1. Aby włączyć vape, należy nacisnąć przycisk pięć razy.
  2. Wokół przycisku zacznie migać białe światło oznaczające, że vape się włączył.
  3. Dostosuj regulację ogrzewania do swoich upodobań.
  4. Naciśnij i przytrzymaj przycisk podczas wciągania powietrza przez ustnik.

Łatwy, prosty i kompaktowy, Gold Therapy Portable Vaporizer Pen jest idealny dla kogoś, kto jest fanem olejków, nie ma zbyt wiele czasu na rękach lub po prostu szuka przyjemnego haju!

Kim jest Theresa Longo?

Theresa Longo ma apetyt na sztukę i marihuanę. Jej CV jest ogromne, włączając w to występy w telewizji i radiu. Osobowość Theresy sprawiła, że jest ona idealną kandydatką do poznania Gold Therapy Portable Vaporizer Pen. Kanadyjska aktorka filmowa i międzynarodowa modelka, Theresa wykorzystuje swoją wiedzę na temat rozwoju marki i marketingu, jednocześnie kontynuując karierę w przemyśle artystycznym.

Podróżuje po kraju i za granicą jako Ambasador Marki Korporacyjnej i uwielbia pisać i nagrywać oryginalną muzykę.

Nie zapominajmy, że jest entuzjastką marihuany najwyższej klasy z prawdziwą pasją do światła reflektorów. Z prawie 20 tysiącami obserwatorów na Instagramie, Theresa wywiera wpływ poprzez modę, podróże i radość życia, która jest zaraźliwa. Dziś Theresa pokazuje, jak palić w podróży.

0 0 głosowanie Artykuł Ocena