Paris Jackson odpiera ataki internetowych trolli przeciwko wodorostom

News

Nie jest dla nas zaskoczeniem, że w związku z legalizacją, gwiazdy wychodzą i robią trochę hałasu!

19-letnia córka Michaela Jacksona szybko staje się dumną aktywistką marihuany. W zeszłym miesiącu, Paris Jackson przemawiała na Marszu Kobiet w Los Angeles, aby wesprzeć kobiety na całym świecie. Ona jest również znanym użytkownikiem marihuany i zwolennikiem. Następnie, paparazzi sfotografowali Paris Jackson wychodzącą z marihuany w Kalifornii i oczywiście zostało to udostępnione.

A teraz, po opublikowaniu wideo z tym, co wydaje się być marihuaną, Paris Jackson odpiera ataki anty-marihuanowych trolli internetowych.

Paris Jackson i Twitter Video

Paris trzyma zapalniczkę do imponującego kubka na twitterze jako oświadczenie. Ona podpisała wideo, "wyd po paleniu tego." W komplecie z płonącymi diabelskimi rogami i ładną parą okularów, Paris wydaje się być gotowa na sesję palenia.

Ale teraz wydaje się, że nie każdy na twitterze Jacksona jest pro-420. I jej nieprzychylni fani byli bardzo głośni o swoich opiniach i komentarzach. Ogólnie rzecz biorąc, fani są bardzo osądzający, biorąc pod uwagę, że Paris jest dorosła!

Jeden z fanów cytuje wywiad z Paris: "Mam już wiele młodych dziewczyn, które na mnie patrzą i chcę być czymś, na co ich rodzice mogą patrzeć." Następnie pyta gwiazdę: "...A który rodzic uważa, że palenie trawki przez jego dziecko jest w porządku? Dziewczyno, jesteś od tego lepsza i wiesz o tym. #accountability

".

Inny fan twierdzi, że słynny ojciec Paris, Michael Jackson, byłby rozczarowany swoją palącą trawkę córką.

"Paris Twój Ojciec nigdy nie pozwoliłby Ci na palenie tego. Pomyśl, jak bardzo byłby zdenerwowany..."

Ekspercka odpowiedź Paris dla hejterów

Nie zadowolona z tego, że jej fani mogą ją zrugać lub medyczną marihuanę, Paris Jackson odpowiada na anty-ziołowe trolle internetowe z mądrością pro-marijuany.

Paris pisze:

znam kilku rodziców, którzy polegają na tym niesamowitym organicznym lekarstwie, aby utrzymać swoje dzieci przy życiu, ponieważ alternatywne leki farmaceutyczne, które lekarze wpychali im do gardła, w zasadzie zabijały te biedne maluchy ????????♀️ ale hej, dla każdego coś innego.

- Paris-Michael K. J. (@ParisJackson) 12 marca 2018 r.

Kontynuuje: "Spróbuj wygooglować "narcotics" "Big Pharma", a następnie wygoogluj "CBD", a następnie wróć do mnie, będę siedzieć tutaj, jedząc granolę i oglądając Scooby-Doo".

Backlash

Oczywiście, jej odpowiedź sama w sobie otrzymała pewien backlash. Niektóre z nich pochodziły od ludzi, którzy są pro-medyczną marihuaną i przeciwko rekreacyjnemu użyciu. Wygląda na to, że każdy ma swoje zdanie.

Niemniej jednak, Paris nadal popiera nasze ulubione zioło. Zaletą tego jest to, że ma ona ogromną liczbę zwolenników i być może to pobudzi trend. Miejmy nadzieję, że ci zwolennicy będą szukać korzyści, kształcić się i próbować dowiedzieć się więcej. Jedna rzecz jest pewna chociaż. Paris Jackson nie wycofuje się w najbliższym czasie.

0 0 głosowanie Artykuł Ocena