Mężczyzna próbuje przekupić policjanta trawką

News

Zdecydowanie pochwalamy cię za ten wysiłek. Ale oferowanie zioła policjantowi może nie być najmądrzejszym wyborem.

Kiedy zostajesz aresztowany, pod żadnym pozorem nie powinieneś próbować przekupić się, aby uniknąć kary. Zazwyczaj to tylko pogorszy sprawę, zwłaszcza jeśli oferujesz aresztującemu policjantowi nielegalne substancje. Choć może się to wydawać względnym nie-porozumieniem, najwyraźniej tak nie jest!

Ja podrapię twoje plecy, ty podrap moje

Według The Times-Tribune, 35-letni Matthew Byron próbował przekupić swoją drogę z zarzutu DUI w noc Bożego Narodzenia. Jak? Oferując policjantowi z Scranton zioło. Nie trzeba dodawać, że policjant nie poszedł na to.

Z tego powodu Byron stoi teraz przed zarzutami o przekupstwo i wykroczenia za jazdę pod wpływem. Ponadto, grozi mu posiadanie niewielkiej ilości marihuany i posiadanie akcesoriów do produkcji narkotyków. Wstępne przesłuchanie zostało wyznaczone na 29 marca.

Łapówka

przez Legalizację Marihuany

Policja została początkowo wezwana do zakłócenia spokoju, kiedy znaleźli Byrona śpiącego za kierownicą swojego SUV-a. A jego przednie koła pojazdu zwisały nad cementową barierą. Policja zapukała od strony kierowcy i kazała Byronowi otworzyć drzwi. Gdy ten spełnił prośbę funkcjonariusza, z pojazdu wydobywał się silny zapach alkoholu, a Byron potknął się wychodząc z samochodu. Ponadto twierdził, że zna jednego z aresztujących policjantów, patrolowca Kyle'a Gilmartina, jeszcze ze szkoły średniej. Funkcjonariusz stanowczo zaprzeczył.

Byron był zbyt nietrzeźwy, aby odpowiednio przeprowadzić test trzeźwości na drodze. Policjanci kazali Byronowi usiąść na tylnym siedzeniu wozu patrolowego, skąd zabrali go do aresztu. To właśnie tam odurzony Byron zaczął się targować o swoją wolność.

"Daj spokój, bracie" - powiedział Byron do Gilmartina. "Dam ci pieniądze albo kupię ci trawkę i będziemy mogli razem palić. cokolwiek chcesz, tylko mnie wypuść".

Ostatecznie, po aresztowaniu, policjanci znaleźli w samochodzie aresztanta małą torebkę z marihuaną. Został on zatrzymany za kaucją w wysokości $5,000, po czym został zwolniony za kaucją.

Mężczyzna próbuje przekupić policjanta trawką

via Zee News

Najwyraźniej Matthew Byron nie był w odpowiednim stanie umysłu, aby odpowiednio ocenić konsekwencje swoich działań. Gdyby Byron nie "przekupił" aresztującego go policjanta, nie miałby na swoim koncie dodatkowego zarzutu o popełnienie przestępstwa. Cóż, Byron nauczył się cennej lekcji - nie pij i nie prowadź!

Featured Image by - https://wendymccormick.com

0 0 głosowanie Artykuł Ocena