Mass Nerder - 91. rozdanie Oscarów i nowości

News

Mass Nerder Podcast -. [104] Mass Nerder - 91st Oscary i News Roundup -... SNIPPET PODSUMOWUJĄCY SEO

W tym odcinku podcastu MassNerder, Ally i Cubby zostali sami, aby zebrać się i przedyskutować nowości i informacje z tego tygodnia. Omawiają Oscary, Alita: Battle Angel oraz nowy dokument "Wolfman's got Nards" pokazany na Hamilton Hexploitation Film Festival.

Upewnijcie się, że jesteście na MassNerder 103 i miejcie pod ręką swoje zioło, aby wziąć udział w zabawnej i nieco dziwnej dyskusji!

NASTĘPNY ARTYKUŁRefer Madness powraca - Sześć faktów z historii marihuany?

Przegląd dyskusji: Mass Nerder Episode 104

Pierwszy odcinek podcastu bez Rispina! Ally i Cubby zostali opuszczeni na czas tego odcinka. Kontynuujcie, a oni rozpoczną od rozmowy o zwycięzcach Oscarów. W oczach Cubby'ego, 3 Oscary dla Czarnej Pantery są w pełni zasłużone.

Into The Spider-Verse wąsko krawędzi The Incredibles 2 dla Najlepszego Filmu Animowanego nie było zaskakujące dla większości. W naszych oczach również całkowicie zasłużenie, to był niesamowicie dobrze zrobiony film.

W najlepszym alternatywnym wszechświecie, Reggie ustępuje z prezesa Nintendo, aby zrobić miejsce dla Bowsera zrobił nagłówki. Jak mogłoby nie być? Dosłownie Bowser jest nowym prezesem Nintendo. Nie prawdziwy Bowser faktycznie, ale człowiek o imieniu Bowser.

ZOBACZ NASTĘPNY ARTYKUŁ100 najzabawniejszych tweetów wszech czasów

Salad Fingers powraca! Po sześcioletniej przerwie od ostatniego odcinka, nasz ulubiony creepy stwór powraca. Sprawia, że trybiki nostalgii zaczynają się kręcić, a my nawet polecamy obejrzenie trzyczęściowej analizy Salad Fingers. Trzeba kochać te zardzewiałe łyżki.

Nowy Król Lew zrobione przez live action wygląda niezwykle ekscytujące zbyt. Mamy nadzieję na solidny występ Donalda Glovera, Erica Andre i Beyonce. Wspaniała obsada do legendarnego filmu.

Z niewielką obsadą dzisiejszego odcinka, podcast kończy się na Ally pokazującej swoje przywiązanie do "Jak wytresować swojego domowego smoka", a także ekscytację Kapitanem Marvelem. Ally właśnie uruchomiła swoją stronę na Pateronie, więc jeśli chcecie wesprzeć jej cosplaye i pokazać swoje wsparcie, udajcie się na nią!

Sprawdźcie poprzednią iterację, odcinek 103 Mass Nerder, gdzie ekipa dyskutuje o serialu Gotham, meksykańskich komiksach Spider-Man, Black Mirror i związanej z tym debacie Bandersnatch.

Odcinek 105 MassNerdera przedstawia ekipę wraz z Adamem Georgem Paliosem, jedną połową 'Hashtag Adam and Steve'. Rozmawiają o Hellboyu, filmach Stevena Spielberga, przemyśle streamingowym Netflixa i Umbrella Academy, która odbywa się w Toronto!

Możesz śledzić ekipę @massnerdercast na ich odpowiednich stronach na Instagramie, jeśli chcesz być na bieżąco z ekipą i ich przemyśleniami. Upewnijcie się, że często słuchacie Mass Nerder, aby otrzymywać najświeższe informacje, jako najlepszy podcast do dyskusji o komiksach, grach i filmach!

Cole Rispin

@ColeRispin

Ally Tamara

@AllyCatastrophe

Ben Rispin

@BenjaminRispin

James 'Cubby' Nelan

ZOBACZ NASTĘPNY ARTYKUŁAktywista: Joe Rogan i marihuana 0 0 głosowanie Artykuł Ocena