Gry, w których można się naćpać: Gry i marihuana

News

Marihuana jest obecna w filmach, muzyce i innych dziedzinach popkultury. Zaskakująco, jednak, nie tak wiele w grach wideo. Może to dlatego, że gry wideo zostały już prześwietlone na śmierć, ponieważ ludzie uważają, że powodują one przemoc. Być może dlatego, że wiele świetnych gier pochodzi z Japonii, gdzie marihuana jest tematem tabu.

Na szczęście, od niedawna istnieją gry, w których można się naćpać. Oto niektóre z nich.

ZOBACZ NASTĘPNYARTYKUŁ Sen Dog z Cypress Hill - gość tego tygodnia!

Gaming i marihuana: GTA V

GTA to gra, w której przejeżdżasz ludzi, bijesz dziwki i strzelasz do policjanta. Jednak to trwało aż do piątego numerowanego wpisu (i było wiele gier między 3 i 4), aby umożliwić swojej postaci do palenia trawki. We wcześniejszych grach, takich jak San Andreas, jedyną interakcyjnością, jaką miałeś z trawką, było palenie jej dla misji. To przestępstwo nawet jak na GTA!

Gaming i marihuana: Weed Shop

Gry symulujące życie zawsze były bardzo popularne. Od Roller Coast Tycoon do The Sims, wszyscy graliśmy w nie i dobrze się bawiliśmy budując nasz wymarzony dom lub park rozrywki. Teraz jest gra, w której możesz symulować prowadzenie sklepu z ziołami.

Zbuduj swój własny sklep i hoduj własne rośliny. Dawaj je klientom. Stań się największą marką w grze. Jeśli lubisz gry indie na PC, to zdecydowanie warto to sprawdzić.

Gaming i marihuana: Postal 2

Postal 2 był dość kontrowersyjną grą, gdy się ukazał. Jest to komediowa strzelanka o człowieku, który, no cóż, szaleje po ulicach. Gra spotkała się z zakazami i kontrowersjami za brutalną i szokującą zawartość. Trawka pojawiła się również w Postal 2 w postaci farmy ziół leczniczych. Jeśli lubisz mroczne gry, to jest to jedna z tych, które warto sprawdzić.

ZOBACZ NASTĘPNY ARTYKUŁKoktajlez marihuany i mandarynkowy wschód słońca tego lata!

Gry i marihuana: Earthbound

Dobra, to japońska gra z lat 90. z udziałem dzieci, więc żadna z postaci nie pali trawki. Ale ta gra ma marihuanę wypisaną na każdym kroku. Od jaskrawych, trippowych kolorów, przez klasyczne rockowe odniesienia, po dziwacznych wrogów - czujesz się, jakbyś zawsze coś palił podczas gry. Być może największą sceną ilustrującą to zjawisko jest przerwa na kawę.

Pijesz kawę z Mr. Saturn i nagle zastanawiasz się nad grą do tej pory, wszystko z trippy tła. Coś było w tej kawie, człowieku.

Gaming i marihuana: Yoshi's Island

Oto kolejny wpis, który nie jest technicznie związany z marihuaną. Yoshi's Island to zabawna, choć dziecinna gra, w której Yoshi musi pomóc Baby Mario odnaleźć Luigiego. W jednym z poziomów, Touch Fuzzy Get Dizzy

, natkniesz się na te fuzzballs. Jak tylko ich dotkniesz, poziom staje się żywy, kolorowy, muzyka się zniekształca, a ty dostajesz krótkiego zawrotu głowy. Nie wiemy, jaki narkotyk mają te fuzzies, ale chcemy ich dotknąć.

W miarę jak gry i marihuana stają się coraz bardziej znormalizowane, mamy nadzieję zobaczyć więcej odniesień do marihuany w grach. Podczas gdy nie widzimy Super Mario używającego liści marihuany jako powerupów, mamy nadzieję, że marihuana będzie częściej pojawiać się w grach, ponieważ nawet fikcyjne postacie nauczą się doceniać to zioło i to, co ma do zaoferowania.

ZOBACZPOWIĄZANY ARTYKUŁ Podcast - Tony Reflex - The Adolescents #VeniceSessions 0 0 głosowanie Artykuł Ocena