Anthony "Rumble" Johnson - "I'd Come Out of Retirement to Fight Jon Jones"

News

"Wyszedłbym z emerytury, żeby walczyć z Jonem Jonesem"

- Anthony "Rumble" Johnson

https://www.highermentality.com/wp-content/uploads/2019/03/ITW-Anthony-Rumble-Clip.mp4

Legenda UFC Anthony "Rumble" Johnson mówi "wyszedłbym z emerytury, żeby walczyć z Jonem Jonesem" w Puff Digital's Into The Weeds Podcast

W ostatnim wywiadzie dla Anatomy of a Fighter, obecny mistrz UFC w wadze półciężkiej, Jon "Bones" Jones, nie krył swoich uczuć do legendy UFC, Anthony'ego "Rumble" Johnsona;

"Dzięki Bogu ten chłopak przeszedł na emeryturę, nie wiem co w niego wstąpiło", powiedział Jones na Anatomia Fightera (transkrybowane przez BJPenn.com). "To zioło musiało być dobre! To nie miało sensu, był tam najstraszniejszym gościem w okolicy. Już nigdy nie zejdzie do wagi półciężkiej, dzięki Bogu".

Przypadkowo, w wywiadzie z Rumble wstępnie nagranym w styczniu 2019 r. dla Puff Digital's "Into The Weeds Podcast, który został wydany dzisiaj, w poniedziałek, 4 marca, emerytowany fighter miał to do powiedzenia:

"Jedynym sposobem, w jaki wyszedłbym z emerytury, jest to, że Jon Jones przejdzie do wagi ciężkiej, a wtedy właśnie wtedy wyjdę z emerytury i będę walczył z Jonem, mam na myśli, że to jedyny facet, z którym chcę walczyć. Cuz (sic) wtedy na koniec będę mógł oficjalnie powiedzieć, wykonałem swoją pracę, moja misja jest zakończona, chociaż nie zdobyłem tytułu, walczyłem z najlepszym z najlepszych...".

Podcast Puff Digital's Into The Weed został stworzony przez nominowanego do nagrody Juno muzyka Bena Rispina (The Saint Alvia Cartel, Rules ) pochodzącego z LA muzyka Efrema Shulza (Voodoo Glow Skulls, Death By Stereo), a później dołączył do niego przyjaciel i edukator konopi, Bubba Nicholson, który obecnie współpracuje z licencjonowanym producentem Qwad Cannabis Co, z nadzieją na edukację i zmianę piętna tego, jak może wyglądać użytkownik konopi.

Into The Weeds lub w skrócie ITW, od momentu uruchomienia w październiku 2018 roku, szybko zyskał reputację ekstrapolacji wirusowych bitów dźwiękowych wideo od gości, takich jak np. Money Mark z "Beastie Boys, Sen Dog z "Cypress Hill, Adam Garone założyciel Movember i wielu innych.

Poproszony o cytat na temat Anthony'ego "Rumble" Johnsona, Rispin miał to do powiedzenia,

"Prawdopodobieństwo, że to starcie tytanów stanie się rzeczywistością jest prawdopodobnie niewielkie, ale odkrywcze i fascynujące jest dowiedzieć się, że te dwie legendy mają dla siebie tylko szacunek".

W sprawie zapytań prasowych prosimy o kontakt z Benem Rispinem, twórcą, Into The Weeds Podcast, [email protected].

Podcast PUFF DIGITAL's Into The Weeds (ITW) jest dostępny na wszystkich platformach mediów społecznościowych @getintotheweeds lub odwiedź www.getintotheweeds.com.

ZOBACZ NASTĘPNYARTYKUŁ Sen Dog of Cypress Hill - Gość Tygodnia! 0 0 głosowanie Artykuł Ocena