10 Best THC Vape Pens

News

Czy jesteś zmęczony starą metodą palenia i chcesz dostać coś bardziej trendy? Najlepsze pióro vape dla oleju z konopi zmienia się z roku na rok, z roku na rok, ze znaczącymi ulepszeniami w projektowaniu i marketingu produktów.

Termin THC Vape Pen może być dla niektórych osób nowy, ale jest to po prostu modyfikacja popularnego e-papierosa. Dopiero niedawno użytkownicy marihuany zdali sobie sprawę, że mogą używać e-papierosów do konsumpcji marihuany w celu uzyskania lepszych wrażeń podczas palenia. Ta świadomość posunęła entuzjastów o krok dalej i stała się fundamentem dla THC vape pens.

THC vape pens to urządzenia przypominające długopisy, które zostały zaprojektowane specjalnie do waporyzacji roztworów i olejków z konopi. Ponieważ są one po prostu modyfikacją e-papierosów, pełnią tę samą funkcję. Określa się je mianem długopisów, ponieważ przypominają długopis z ustnikiem.

Ogólne cechy długopisów Vape

Pióra vape są waporyzatorami suchego zioła i są to kompaktowe urządzenia z ekranami LCD, które można oglądać podczas regulacji temperatury. Wykorzystują one ceramiczne komory grzewcze lub stal nierdzewną do waporyzacji ziół.

Są one zasilane bateriami litowymi mAh i zazwyczaj posiadają przycisk, który służy do regulacji temperatury. Większość z nich ma również precyzyjną regulację temperatury, gdzie temperatura może być ustawiona na określony stopień.

Znalezienie najlepszego pióra vape może okazać się trudne, ponieważ jest ich tak wiele na rynku. W naszym przewodniku przyjrzymy się 10 najlepszym długopisom vape THC, podkreślając ich cechy, aby pomóc Ci podjąć świadomą decyzję przy zakupie jednego.

1. Dr. Dabber Aurora

Nie ulega wątpliwości, że intelekt przewyższa piękno, i to jest to, co dostajesz z Dr. Dabber Aurora. Jeśli szukasz najlepszego pióra vape, jest to jeden, że może chcesz iść na, mimo, że nie mają, że estetyczny wygląd. Najważniejszą wartością tego pióra jest to, że funkcjonuje ono bardziej niż się wydaje. Jest to właśnie to, co początkujący może rozważyć posiadanie z tych powodów:

  • Jest bardzo wygodny w użyciu
  • Przekształca się w niższej temperaturze w porównaniu z innymi vape penami

Jest bardzo łatwy do naładowania dzięki przenośnej ładowarce magnetycznej. Można wyjąć baterię, a następnie podłączyć ją do adaptera USB. Jest to również dość przystępne; jeden z powodów, dla których jest zalecane dla początkujących, którzy mogą nie chcą wydawać dużo na droższe pióra vape.

2. O Pen Vaporizer

O Pen Vaporizer jest zmodyfikowaną wersją Brass Knuckles. Jest to wysokiej jakości vape pen z większymi otworami niż poprzednie konstrukcje. Wykorzystuje on wkład CCELL, który działa w połączeniu z 80% destylatem THC, który po zmieszaniu ze słodkimi terpenami w olejku vape daje najlepszy smak i najlepsze doznania podczas wapowania.

3. G Pen Nova

G Pen Nova jest sklasyfikowany jako jeden z najlepszych długopisów vape ze względu na łatwość użytkowania zarówno przez ekspertów, jak i początkujących. Może być używany zarówno z suchymi ziołami, jak i płynami. Dodatkowo, entuzjaści uwielbiają go z powodu podwójnego zbiornika, który można przełączać z jednej opcji na drugą.

Ceramiczne cewki w zbiorniku zapewniają optymalne ogrzewanie dla najlepszych doznań podczas palenia. Jest super wygodny dzięki mieszadłu na ustniku, które pozwala na bezpośrednie ładowanie płynów.

4. Atmos Jewel

Atmos Jewel jest idealny na prezent dla przyjaciół i bliskich. Zestaw zawiera następujące elementy:

  • Silikonowy uchwyt do vaporizera na suche zioło
  • Zapalniczka
  • Ceramiczna komora grzewcza
  • Ładowarka USB typu B

Posiada bardzo elegancki design, który może być używany dyskretnie i wygodnie w dowolnym miejscu. Komora grzewcza pozwala na przenośne pufy i duże pociągnięcia. Zbiornik vape jest zaprojektowany tak, aby pomieścić więcej oleju niż większość innych piór vape i utrzymać właściwą konsystencję dla wszystkich ulubionych suchych ziół.

5. Khan Vaporizer

Khan Vaporizer zaprojektowany przez Mig Vapor to kompaktowe urządzenie, które posiada komorę ładowaną od góry oraz ekran LED umieszczony u podstawy. Dobrze leży w dłoni, a jego ustnik ze szkła Pyrex idealnie pasuje do komory grzewczej. Posiada korpus z aluminium lotniczego i odizolowaną ścieżkę powietrzną, która utrzymuje przepływ świeżego powietrza.

To pióro vaporizer może pomieścić aż 0,5g suchych ziół i z jego jednym kliknięciem przycisku zasilania, może być aktywowany w jednej chwili.

6. Sol E-Nectar Collector

Sol E-Nectar Collector jest przeznaczony do wapowania dabów, jak również innych stałych ziół. Posiada również funkcję 2 w 1 i jest wyposażony w 2 różne atomizery. Pierwszy atomizer może być używany jako kompaktowy, przenośny e-papieros, który wykorzystuje najwyższej jakości ceramiczną końcówkę do wapowania.

Posiada on baterię o trzech różnych poziomach mocy, które można kontrolować za pomocą jednego przycisku. Posiada również ukryty schowek w urządzeniu służący do przechowywania koncentratów. Pojemność baterii wynosi 400mAh.

7. KandyPens Rubi

KandyPens Rubi posiada elegancki, ultrakompaktowy design, najlepszy do soków i e-liquidów. Jest klasyfikowany jako jeden z najlepszych długopisów vape dzięki funkcji bez przycisku. Wystarczy napełnić vape mod i zacząć palić.

Wykorzystuje ceramiczny element grzewczy i posiada dwa otwory wentylacyjne dla wygodnego palenia. Ma tylko 4 cale wysokości i jest wyposażony w wskaźnik LED, który miga, gdy urządzenie jest w użyciu.

Urządzenie wskazuje czas pracy na wewnętrznej baterii. Bateria może być ładowana za pomocą kabla USB.

8. Pax ERA

Pax ERA został zaprojektowany do przyjmowania zarówno koncentratów jak i olejków. Konstrukcja strąków nie jest do ponownego napełnienia, a vaperzy są zobowiązani do zamieszkania w stanach prawnych w celu korzystania z pre-filled strąków.

Producent projektuje strąki i wysyła je do wypełnienia w legalnych stanach, gdzie użytkownicy mogą kupić pojemniki. Jest on aktywowany rysunkiem i nie posiada przycisku. Wykorzystuje również technologię Bluetooth do łączenia się ze smartfonami użytkowników.

9. The Canna Blast

Produkt Mig Vapor, Canna Blast jest jednym z najlepszych piór vape i wykorzystuje ceramiczną cewkę z akumulatorem 380mAh, który może być ładowany za pomocą ładowarki USB. Posiada szkło Pyrex, które może pomieścić do 1ml oleju.

10. PAX 3

Pax 3 może być używany jako urządzenie o podwójnym przeznaczeniu. Dzięki wbudowanej baterii o pojemności 3500mAh, może on służyć przez bardzo długi czas. Jest to jeden z powodów, dla których jest to jeden z najlepszych vape penów. Posiada również cztery ustawienia temperatury i jest kompatybilny z Bluetooth, co pozwala użytkownikom na pobranie aplikacji do kontroli temperatury.

Z jego styl ogrzewania przewodzenia, czas nagrzewania urządzenia do ustawionej temperatury jest około piętnastu sekund, a to wibruje, gdy jest gotowy do vape.

0 0 głosowanie Artykuł Ocena